Dubulto, lūdzu!

Melnbaltās dubultekspozīcijas maratons (norisinājās 2018. gada 21.jūlijā) Rīgā “Dubulto, lūdzu!”, jeb komandu spēle ar fotokameru un melnbalto foto filmiņu.

Sākums 10:00 Fototelpā, F.Sadovņikova 39. Komandu reģistrācija, instrukcijas par kameru lietošanu un filmiņu ielādēšana kamerās. Iesācējiem speciāli padomi ekspozīcijas mērīšanā un kameras lietošanā!
Maratona starts 11:00, komandas dodas pilsētā meklēt interesanto pēc savas izvēles un to nofotografēt ar Pirmo Filmu. Pie katra nofotografētā kadra komanda izdomā konkrētu uzdevumu nākošajai komandai, kas jāfotografē kā otra ekspozīcija. Kopumā 36 uzdevumi.

Plkst 13:00-13:30 izfotografētā filmiņa ir jānodod kontrolpunktā un jāsaņem citas komandas izfotografētā Otrā Filma ar uzdevumu instrukcijām, kas jāveic otrajā posmā.

Finišs un fotofilmas nodošana līdz 17:00 Fototelpā.

Rezultātu apkopojums būs skatāms elektroniski pēc 30.jūlija mūsu mājaslapā un Facebook vietnē, labākie darbi tiks apkopoti un papīra formātā skatāmi izstādē Fototelpā, no 7.septembra.

Maratona ģenerālsponsors veikals Master Foto.

Nosacījumi:
Komandā tieši 2 cilvēki.
Ja Tev nav komandas, norādi to anketā, mēs sameklēsim komandas biedrus!
Dalības maksa 10EUR no komandas.
Drīkst pārvietoties kājām vai ar velo.
Ja komandai nav savas filmu kameras, mēs to nodrošināsim.
Maratona laikā var tikt lietota kafija.
Katrai komandai tiek nodrošināta 35mm (135) melnbaltā filma, filmas attīstīšana, attēlu skenēšana un kopēšana izstādes vajadzībām.

Jaunumi:

Maratona darbu izstādes atklāšana notiks Fototelpā, 2018. gada 19. oktobrī, plkst: 18:00