Adobe beidzot ir ķērusies pie Lightroom uzlabošanas. Jaunākajā labojumā ir pievienotas vairākas jaukas lietas:

  • Grafiskās kartes pilnvērtīga izmantošana Develop (apstrādes modulī). Ja vien jūsu karte ir pietiekoši jaudīga - ieguvums beidzot ir acīmredzams un jūtams. Uzlabojas gan crop, gan klonēšanas darbības, pat ja lielā apjomā. Izmēģināju uz iMac, ir liela atšķirība. Uz Windows vēl jāpārbauda, bet izskatās, ka beidzot ir uz pareizā ceļa.
  • Laba ziņa Facebook lietotājiem (visiem), no Lightroom beidzot var eksportēt failus PNG formātā. Tiem, kas nezin - PNG izmērā 2048px pa garo malu Facebook un Instagram vidē netiek pārveidots, tātad saglabā maksimālo kvalitāti, kādu esat atvēlējuši.
  • lespēja montēt HDR un panorāma Batch (masveida režīmā). Te gan viens līkums palicis. Attiecīgo failu grupas vispirms jāsaliek čupiņās (Stack) un tad jāiezīmē visi attiecīgi Stack un jāpalaiž Photo>Photo Merge> HDR. Un tad jāiet dzert kafija vai remontēt vannas istaba (atkarībā no jūsu datora jaudas). Bet jauki un noderīgi.
  • Vēl visādi sīkumi ar iespēju iekrāsot folderus un itkā labāka folderu pārlūkošanas atrdarbība. Te gan atšķirību nemanīju, tas vairāk atkarīgs no diska veiktspējas.

Prieks, uzlieciet jaunāko Update un aiziet!

Vairāk info Adobes blogā

LR

LR

Pierakstīties jaunumiem


 

Sadarbības partneri

Tavs foto un video preču veikals

masterfoto.lv