FOTOTELPA
F.Sadovņikova 39, Rīga
info@fototelpa.lv

Tatru kalnu fototūre 2019

420.00 PVN 21% iekļauts

Piedāvājam ikgadējo braucienu uz Slovākijas Tatriem un Slovākijas dabas parkiem. Rudens krāsas, Tatru kalnu valdzinājums un Slovākijas dabas skaistums. 2019.gada 7.-16.septembris, komfortabls mikroautobuss, dzīvošana viesnīcās un daudz pastaigu pa skaistākajām Slovākijas takām, un, protams, daudz fotogrāfisku brīžu un ļoti daudz labu fotogrāfiju. Iespēja pēc sirds patikas izstaigāties un safotografēt visu ko vien vēlaties!

Kategorija:

Apraksts

7. – 16.septembris, 2019.
Slovākijas Tatri
Kalni. Foto. Daba.

 

Piedāvājam ikgadējo braucienu uz Slovākijas Tatriem un Slovākijas dabas parkiem. Rudens krāsas, Tatru kalnu valdzinājums un Slovākijas dabas skaistums. 2019.gada 7.-16.septembris, komfortabls mikroautobuss, dzīvošana viesnīcās un daudz pastaigu pa skaistākajām Slovākijas takām, un, protams, daudz fotogrāfisku brīžu un ļoti daudz labu fotogrāfiju. Iespēja pēc sirds patikas izstaigāties un safotografēt visu ko vien vēlaties!

Programmā:

Agri rīti un vēli vakari – atkarībā no laika apstākļiem un Saules uzvedības mākoņos. Vakara noslēgumā kafejnīcas/restorāna apmeklējums kopīgām vakariņām.

Tatros pavadīsim 8 dienas, – īpaši gatavota tūre kalnu atkarīgajiem un dabas bērniem!
Plānā ir Augstie Tatri un to virsotnes, dabas parki, iespējams apmeklēsim arī kādu vieglāku maršrutu Zemajos Tatros.

Vienu vakaru pavadīsim Popradas karstajos avotos atpūtinot muskuļus.

Te dažas vietas ko apmeklēsim, visu saplānot un uzskaitīt nav ne iespējams, ne vajadzīgs:

Neliela iesildīšanās pastaiga līdz Rohačes ūdenskritumam (Roháčsky Vodopád).

Kāpiens Volovec (2063m) – izturīgākajiem pastaiga arī līdz Banikov virsotnei (2178m), dienu pavadām Rietumu Tatru augstākajās vietās, dienas pārtikas deva un ūdens jāņem līdzi.

Krivan (2494m) – vienā no augstākajām virsotnēm Tatros, kas sasniedzama bez speciāla ekipējuma. Gājiens aptuveni 4 stundas vienā virzienā. Kā alternatīva ir iespēja apmeklēt Kmetov ūdenskritumu.

Atpūtas diena pie Štrbske pleso un kalnu upēm. Atpūtinot kājas apbrauksim interesantākās vietas, kas sasniedzamas ar transportu.

Dabas parka Slovensky raj apmeklējums, iespēja izvēlēties kādu no takām, atkarībā no vēlmēm un spēku iespējām. Ūdenskritumi, meži, takas un daudz interesanta fotogrāfam, kā arī meditatīvai pastaigai.

Rysy (2503m) – aktīvs kāpiens un augstākā vieta kur būsim. Iespaidīgi skati un savu spēku pārbaude.
Maršruts un virsotņu kārtība var tikt mainīta atkarībā no laika apstākļiem un grupas spējām.

Turpceļā un atpakaļceļā Slovākijas un Polijas ainavas, rīti, vakari un nepārtraukti mainīgi skati aiz loga. Programma var tikt mainīta atkarībā no laika apstākļiem.

Staigāšana notiks pa dabas takām, speciāls ekipējums nav nepieciešams, vien labi zābaki un pārgājienu apģērbs. Ērta soma ar pašu nepieciešamāko tehniku, viegls statīvs, tūrisma nūjas un apņēmība daudz staigāt. Kalnos nakšņot nav atļauts, tādēļ katra diena būs atsevišķs piedzīvojums.

Brauciena mērķis primāri ir fotografēšana un kalnu piedzīvošana, taču nav liegta iespēja arī vienkārši pastaigāties. Iesim lielākoties grupā (vai divās mazākās), nesteidzīgā ritmā meklējot interesanto. Taču jārēķinās ar lielāku fizisko slodzi nekā ikdienā pierasts.

Brauksim ar komfortablu mikroautobusu (vietu skaits 9), 9 naktis pavadīsim viesu namos, 2-vietīgos numuriņos ar ērtībām, ar iespēju pašiem gatavot.

 

Izbraukšana no Rīgas 7.septembra agrā rītā, brauciens (cauri Lietuvai un Polijai) un iekārtošanās viesnīcā, sākot ar svētdienas rītu jau nododamies fotografēšanai un pastaigām.
Mājup izbraucam 16.septembra agrā rītā no Polijas, ap pusnakti būsim Rīgā. Kopā pavadīsim ceļā 10 dienas (9.naktis viesnīcās Slovākijā un Polijā)

Brauciena cena vienam dalībniekam – 420EUR (iekļauts transports, degvielas izmaksas, dzīvošana viesnīcās, grupas vadītāja konsultācijas, piedzīvojumu stāsti un drošības instrukcijas, pārdomāti maršruti ar lieliskiem skatiem, laba kompānija), cenā nav iekļauta ēdināšana, papildus ekskursijas (muzeji, suvenīri, utt), ceļojuma apdrošināšana. Piesakoties un rezervējot vietu braucienā jāiemaksā avanss 100EUR apmērā, atlikusī summa jāsamaksā līdz 2019.gada 21.augustam.

Dalībniekiem jābūt ceļošanai derīgiem dokumentiem.

Ceļojuma vadītājs: Matīss Beķers

Pieteikuma anketa, rezervējot vietu braucienā, jāveic 100EUR priekšapmaksa:

Vārds, uzvārds: *
E-pasts: *
Telefons: *

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.