Skip to content

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču un pakalpojumu pārdevējs

SIA ARETHA, NMRN: 40103172188, F.Sadovņikova 39, Rīgā, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces un pakalpojumus, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču un pakalpojumu pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču un pakalpojumu veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci un pakalpojumu, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi:

  • izsūtot tās Pircējam 3 darba dienu laikā no iegādes brīža, izmantojot kurjera pakalpojumus vai nosūtot elektroniski uz Pircēja norādīto e-pasta adresi;
  • pārdevēja Interneta veikalā iegādājamās dāvanu kartes ir derīgas 12 mēnešu no iegādes brīža;
  • dāvanu kartes iespējams aktivizēt ievadot kodu mājaslapā, attiecīgajā ailē pieteikuma formā, piesakot pakalpojumu.

Pārdevējs nodrošina pakalpojumu izpildi:

  • saskaņā ar Pārdevēja apmācību kursu grafiku, taču uzsāk pakalpojuma izpildi ne vēlāk kā 6 mēnešus no iegādes brīža.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces vai pakalpojuma 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža vai pakalpojuma uzsākšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • attiecībā uz e-vides pakalpojumiem un precēm – pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”.
  • attiecībā uz fiziski piegādājamām precēm (dāvanu kartēm) – pircējs ir aktivizējis dāvanu karti, izmantojot dāvanu kartes kodu.

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.