Skip to content

Fotokursi iesācējiem online apmācības (1.līmenis)

Or Pieteikšanās to access your purchased courses

Fotokursi iesācējiem online (1.līmenis)

Ja vēlies sākt fotografēt - noskaties šīs 18 video nodarbības, pildi praktisko uzdevumus un Tu iegūsi pamatzināšanas digitālajā fotogrāfijā. "Fotokursi iesācējiem online apmācības" ir fotokursi video lekciju veidā, kas sniegs ieskatu fotografēšanas pamata procesos. Uzsākt mācības kursos var jebkurā laikā! Tagad ar subtitriem! Lai iegādātos kursus, spied pogu "Pievienot grozam"

54,00

Tālmācības kursu īpašais piedāvājums!

Pērc visus Fototelpas tālmācības kursus kopā un ietaupi!

Iekļauti tālmācības kursi: Kopējā vērtība 290 EUR, maksā par visiem kopā tikai 99 EUR (piedāvājums spēkā tikai līdz 2023. gada 30. septembrim) Kursu apguves laiks nav ierobežots, vari mācīties secīgi sev ērtā laikā un vietā. Par katru kursu tiek izsniegts sertifikāts.

99,00

Foto pirmais līmenis + Foto otrais līmenis = dāvanā Adobe Lightroom kursi

Pērc Fotogrāfijas pamatus tālmācībā un Foto tehnoloģijas (otrais līmenis) un dāvanā saņemsi Adobe Lightroom kursus! Kopā 90 video lekcijas! Mācies izdevīgāk! Kursu apguves laiks nav ierobežots, vari mācīties secīgi sev ērtā laikā.

85,00

“Fotokursi iesācējiem online apmācības” ir fotokursi video lekciju veidā, kas sniegs ieskatu fotografēšanas pamata procesos. Ja vēlies sākt fotografēt – noskaties šīs 18 video nodarbības, pildi praktiskos uzdevumus un Tu iegūsi pamatzināšanas digitālajā fotogrāfijā.

 

Nodarbības