Skip to content

Praktiskā kompozīcija fotogrāfijā

Or Pieteikšanās to access your purchased courses

Praktiskā kompozīcija online (3. līmenis)

"Praktiskā kompozīcija fotogrāfijā" ir fotokursi video lekciju veidā, kas sniegs praktiskas zināšanas foto kadra kompozīcijas paņēmienu izmantošanā. Kurss paredzēts ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas fotogrāfiju veidošanas iemaņas, padarīt tās interesantas, saturīgas un skatītājam pievilcīgas. Kurss veidots apkopojot klātienes kursu "Radošā fotogrāfija" un "Kompozīcija" materiālus, atziņas, diskusijas ar studentiem un kolēģiem, kā arī pārspriedumus no nozarē atzītu autoru darbiem. Uzsākt mācības fotokursos var jebkurā laikā, kursi pieejami neierobežotu laiku!

35,00

Fotografēšanas noslēpumu akadēmija

Fotografēšanas noslēpumu akadēmija ir 6 dažādi Online kursi par īpašu cenu.

Apgūstot šos kursus, Tu zināsi praktiski visu par digitālo fotogrāfiju, pratīsi rīkoties ar kamerām un spēsi veidot interesantas un kvalitatīvas fotogrāfijas! Piedāvājumā iekļautie kursi:
  1. Fotogrāfijas pamati iesācējiem (1. līmenis) - 18 video lekcijas
  2. Foto tehnoloģijas (2. līmenis) - 25 video lekcijas
  3. Kompozīcijas noslēpumi fotogrāfiem (3. līmenis) - 18 video lekcijas
  4. Adobe Photoshop apstrādes kursi - 26 video lekcijas
  5. Adobe Lightroom apstrādes kursi - 48 video lekcijas
  6. bonusā Video filmēšanas pamati iesācējiem - 14 video lekcijas
Iemūžini skaistākos dzīves mirkļus profesionālās fotogrāfijās! 📸 Vairāk informācijas lapas apakšā ⬇️⬇️⬇️

99,00

“Praktiskā kompozīcija fotogrāfijā” ir fotokursi video lekciju veidā, kas sniegs praktiskas zināšanas foto kadra kompozīcijas paņēmienu izmantošanā. Kurss paredzēts ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas fotogrāfiju veidošanas iemaņas, padarīt tās interesantas, saturīgas un skatītājam pievilcīgas.

Kurss veidots apkopojot klātienes kursu “Radošā fotogrāfija” un “Kompozīcija” materiālus, atziņas, diskusijas ar studentiem un kolēģiem, kā arī pārspriedumus no nozarē atzītu autoru darbiem.

Nodarbības